Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych brali udział w konkursie multimedialnym pt. „Jan Paweł II wzorem dla młodzieży”, natomiast uczniowie szkół podstawowych w konkursie plastycznym pt. „Jan Paweł II w Częstochowie”.
Na konkurs w pierwszej grupie wiekowej (klasy 1 – 3) wpłynęło 67 prac plastycznych z 35 szkół, w drugiej grupie wiekowej (klasy 4 – 6) wpłynęły 93 prace plastyczne z 47 szkół. Komisja przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach następującym osobom:
Pierwsza grupa wiekowa (klasy 1 – 3):
I miejsce – Piotr Sokalski, SP w Kucharach, klasa III
II miejsce – Inga Krawczyk, SP w Łojkach, klasa I
III miejsce – Wiktoria Święcik, ZSS nr 1 w Częstochowie, klasa I
Wyróżnienia:
Natalia Korpyć, SP nr 4 w Zawierciu, klasa III
Magdalena Gębicz, PSP nr 5 w Radomsku, klasa II
Oliwia Rams, SP nr 9 w Zawierciu, klasa III
Szymon Stanik, SP w Nowej Brzeźnicy, klasa III
Magdalena Zadrosz, SP nr 49 w Częstochowie, klasa II
Druga grupa wiekowa (klasy 4 – 6):
I miejsce – Paulina Kapica, SP w Okalewie, klasa VI
II miejsce – Zuzanna Nawrot, PSP w Wielgomłynach, klasa VI
III miejsce – Aleksandra Sufin, ZS w Konopiskach, klasa VI
III miejsce – Angelika Kazior, SP nr 4 w Zawierciu, klasa V
Wyróżnienia:
Hubert Zawada, ZSS nr 1 w Cz?stochowie, klasa V
Monika Boryś, SP w Małusach Wielkich, klasa V
Julia Kiedrzynek, SP w Lubojnie, klasa VI
Na konkurs w pierwszej grupie wiekowej (uczniowie szkół gimnazjalnych) wpłynęło 17 prezentacji multimedialnych z 10 szkół, w drugiej grupie wiekowej (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) wpłynęły 4 prezentacje multimedialne z 3 szkół. Komisja przyzna?a nagrody w poszczególnych kategoriach następującym osobom:
I grupa – uczniowie szkół gimnazjalnych
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – Amelia Czok, ZSS nr 28 w Częstochowie
III miejsce – Anna Maj, Gimnazjum w Rzerzęczycach
III miejsce – Justyna Wróbel, Gimnazjum nr 12 w Częstochowie
Wyróżnienia:
Andżelika Ociepa, ZSP, Gimnazjum nr 2 w Rudnikach
Paulina Biś, Gimnazjum nr 11 w Częstochowie
Anna Jurek, Gimnazjum nr 11 w Częstochowie
Wiktoria Ginaś, Gimnazjum nr 12 w Częstochowie
Sebastian Gorzelok, ZS w Konopiskach
Klaudia Cuglewska, ZS w Konopiskach
Klaudia Kochman, Gimnazjum we Włodowicach
II grupa – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
I miejsce – Anita Magiera, ZSTiO im. Żeromskiego w Częstochowie
II i III miejsca – nie przyznano
Wyróżnienia:
Dominik Charaziak, ZSTiO im. S. Żeromskiego w Częstochowie
Kornel Sobieraj, V LO im A. Mickiewicza w Częstochowie
Adrian Ciężki, Technikum w ZS nr 7 w Częstochowie
Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy za udział w konkursie, a nauczyciele/opiekunowie podziękowania za przygotowanie uczniów.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłane prace.
AUTOROM NAGRODZONYCH PRAC SERDECZNIE GRATULUJEMY!